.

.

MOCOME Bird House Vklady Mimo, Kovové Birdhouse na Tyč Stojanu Dekoratívne pre Vonkajšie, Kultivovaný Kohútik Prízvuk (Sivozelená, 52)

MOCOME Bird House Vklady Mimo, Kovové Birdhouse na Tyč Stojanu Dekoratívne pre Vonkajšie, Kultivovaný Kohútik Prízvuk (Sivozelená,

hodnotenie:

€ 4.72
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

????Jedinečný Dizajn : Funkcie s označením pre pitnú kohútik zváranie v prednej časti malý dom.Motýľ a listy obklopujú vysoké montážne pól.To obohatiť tento druh vtáka domy nový zmysel a život, keď malé vtáky roosting na tejto batérie. ????Robustnej Konštrukcie : Ručne remeselne s trvanlivé kovov a liatiny, takže to nebude znížiť nadčasy a bude trvať roky v daždi. ????Zúfalý Končí : Sivozelená farba na ochranu tohto kovu okrasnej záhrady vklad, štetec, mierne alebo silne pred náterom vysušili, aby to núdzi módy. ????Ideálny Darček : najlepšie záhradné darček pre vašu rodinu, priateľov, susedov na Vianoce, kolaudačné párty,Deň Vďakyvzdania, Matiek Deň, alebo niektorých iných príležitostiach. ????Rozmer : Celková veľkosť : 7.9"x6.8"x52".Jednoduché dať dohromady s 3 odnímateľné časti.Jedinečné tvarované domu a liatiny s označením pre pitnú kohútik zváranie v prednej časti.Veľký motýľ perching o postavení pól s niektorými listy a konáre obklopený.Sivozelená farba na povrchu, a štetcom mierne alebo silne pred náterom vysušili, aby to zúfalý dokončiť.

K vlastnostiam

Productos en la categoria