.

.

Skladacia Cestovná Duffel Taška Tote Vykonávať Batožiny Šport Duffle Weekender cez Noc pre Ženy a Dievčatá 40 L (3122 Modrým Pruhom)

Skladacia Cestovná Duffel Taška Tote Vykonávať Batožiny Šport Duffle Weekender cez Noc pre Ženy a Dievčatá 40 L (3122 Modrým Pruhom)

hodnotenie:

€ 5.95
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

✅ FIT VYKONÁVAŤ SIZE - veľkosť Vrecka 21.7 x 13.8 x 8.7 palcový hodí vykonávať na položku veľkosť 22 x 14 x 9 palcov Leteckých spoločností dokonale, ktorý môže byť umiestnený pod sedadlom vodiča. ✅ PACKABLE & COMPACT - Ľahký iba s 16.7 oz, menej ako priemerný prázdny kufor, a je možné zložiť, keď nie v použitie pre jednoduché uskladnenie. ✅ JEDNODUCHÉ PRENÁŠANIE - Jeho vonkajšie vrecko ponúka rýchly prístup k veci ako letenky, cestovný pas a viac.Puzdro ako popruh umožňuje duffel, aby sa zmestili pekne za rukoväť spoločných kufor 18 20 24 26 28 32 inch. ✅ VYSOKÁ KVALITA - Vyrobené z odolného a trvanlivého polyster, ktorá je odolná voči roztrhnutiu, pevné a nastaviteľné popruhy, hladké zipsy.Plus je tiež prichádza s extra ramenný popruh. ✅ UNIVERZÁLNY - veľkou kapacitou 40 L ľahko držať všetky vaše telocvični alebo cestovné predmety, ideálny pre odev, taška, nemocnice taška, športová, telocvični použitie, jóga, cestovanie, víkendové nákupy, na noc, kempovanie a piknik.

K vlastnostiam

Productos en la categoria