.

.

Dlhý Rad Vozík (16+ Km) - Diaľkové Ovládanie Elektrické invalidné Vozíky, Ľahký Skladací Motorize Moc Elektriku invalidnom Mobility Pomoc s opierky Hlavy (20 Cm)

Dlhý Rad Vozík (16+ Km) - Diaľkové Ovládanie Elektrické invalidné Vozíky, Ľahký Skladací Motorize Moc Elektriku invalidnom Mobility

hodnotenie:

€ 18.34
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

✅ [ 24/7 PODPORA a ZÁRUKA ] >> Ako USA (Kalifornia Základe) Spoločnosti poskytujeme našim Zákazníkom Zlatý Štandard 24/7 Zákaznícka Podpora.Tento vozík prichádza s Úžasným Záruka : 3 roky rám záruka, 1 rok náhradné diely záruka a 6 mesiacov batérie záruka. ✅ [ ĽAHKÝ & SILNÝ ] >> Tento Prenosný Elektrický Vozík používa lietadlo-stupeň hliníkovej zliatiny rám, ktorý je ľahší a odolnejší.Bezbariérový len váži 49 libier (56 kg s batériou) , je najľahší model v tejto "Ťažkých prenosné elektrické kreslo kategórie." S celkom 500 W DC) striedavý motor (nepremokavé) napájanie tento elektrický vozík je ideálny pre Všetky Povrchy ako sú kopce a sklony vzhľadom na jeho Silu a Pevnosť. ✅ [ DLHÝ RAD BATÉRIA ] >> batérie dostane až na 16+ Míľ v dojazdovej Vzdialenosti.* Lítiová batéria sa dá nabíjať a používať spoločne, alebo osobitne.Tento vozík má Leteckej spoločnosti, Schválenie, inými slovami, má Batériu, ktorá je Povolené na Lietadlá / pre leteckú Dopravu.Batérie je vysoká kvalita Lietadlo Certifikované nabíjačky, ktoré môžu byť použité na celom Svete.Tento elektrický invalidný vozík, pre dospelých je kompaktný a ľahký vozík, ktorý môže cestovať kdekoľvek idete!. ✅ [ ČO JE ZAHRNUTÉ ] >> To všetko nový multifunkčný invalidný vozík má diaľkové ovládanie technológia.Tento nový model vozík má 360 stupňov, vodeodolný inteligentný univerzálny Ovládač.Je jednoduchý na ovládanie, má indikátor napájania svetlo, zapnutie/vypnutie, horn, rýchlosť označenie, zrýchlenie a rýchlosť dole.Je tiež prichádza s výškovo nastaviteľné opierky hlavy pre optimálne pohodlie.Pridané svetlometu v lakťovej opierky, ktorý je dodávaný s USB nabíjačku, pomáha s viditeľnosťou.Pneumatika čerpadlo je v cene!. ✅ [ 24/7 PODPORA a ZÁRUKA ] >> Ako USA (Kalifornia Základe) Spoločnosti poskytujeme našim Zákazníkom Zlatý Štandard 24/7 Zákaznícka Podpora.Tento vozík prichádza s Úžasným Záruka : 3 roky rám záruka, 1 rok náhradné diely záruka a 6 mesiacov batérie záruka. 1 x Elektrický invalidný Vozík. 1 x Ovládací Joystick. 1 x Nabíjačka. 1 X Odnímateľný Li-ion Batéria. 1 x Príručka pre Používateľa.ELEKTROMAGNETICKÉ BRZDY!Zastaví hladké a super bezpečne.POHODLNÝ Premium Priedušná Pamäťovej Peny Sedadlo a operadlo Vankúše.ĽAHKÝ, 56 kg).Celková Hmotnosť (49 libier.bez batérie), ŤAŽKÁ : Až 309 libier.nosnosť 20 Cm (286 libier.pre 17.5 cm) BEZPEČNÉ : Štandardne Vybavené Pásov a Anti-Tipper LONG ROZSAH : Vybavené 1 Lítiová Batéria, ktorá môže ísť až 16+ Km* s plnou charge ALL TERÉN : Nikdy Nepodarí sa Vám na Tráve, Rampa, Tehla, Zablatené, Sneh, Hrboľaté Cesty, atď.POHODLNÉ : Priedušná Prémia Kožené Sedadlo a operadlo Cushions EASY KONTROLY : 8 Palcové Predné Kolesá, Aby bolo Jednoduché pre invalidný Vozík Otáčať o 360°.To, Čo Dostanete. 1 x Elektrické Wheelchair1 x Kontroly Joystick1 x Batéria Charger1 X Odnímateľný Li-ion Battery1 x Príručka pre Používateľa.

K vlastnostiam

Productos en la categoria