.

.

Kubey VLK E-CQC KU320 Pevnou Čepeľou Edc Nôž Tanto D2 Čepeľ a G10 Rukoväť s Black Kydex Plášť Dobré pre Outdoor, Lov a Turistika (Black Stonewashed)

Kubey VLK E-CQC KU320 Pevnou Čepeľou Edc Nôž Tanto D2 Čepeľ a G10 Rukoväť s Black Kydex Plášť Dobré pre Outdoor, Lov a Turistika

hodnotenie:

€ 18.23
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

☑️【Utility Malé Pevnou Čepeľou Noža] vyzýva Tento nôž má nabrúsené ostrie poskytuje výnimočné rezacie silu a vysokú odolnosť, utility kemp pre mužov. ☑️【Ergonomické G10 Práce Nôž] vyzýva Hrubo G10 váhy s drážky umožňujú nôž pohodlne vojde do dlane vašej ruky a poskytuje viac gripy bezpečnosť počas vonkajšie použitie. ☑️【Pohodlné Kydex Plášť] vyzýva Tam je čierne kydex plášť s drážkou pre rýchlejšie a pásu slučky, ľahko sa von a bezpečné outdoorové vykonávať. ☑️【Doživotná Záruka] vyzýva Kubey pevnou čepeľou doživotnú záruku za chyby v materiasl a remeslá.Neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky, s nožom. ☑️【Široké Uplatnenie Vonkajšie Nôž] vyzýva Schopné realizácie rôznych daliy úlohy, full tang deisgn, aby bolo spoľahlivé pre každodenné deň vykonávať, camping, poľovníctvo, vnútorné a vonkajšie aktivity.Farba : Čierna Stonewashed.

K vlastnostiam

Productos en la categoria