.

.

Zuppnm Solárne Pozemné svetelné Návestidlá,so zabudovaným 1200mAh Batériu a 17 LED Osvetlenie,Solárne Disku Svetlá.Vonku v zemi Slnečné Svetlo pre Krajinu, Chodník, Trávnik, Kroky Paluby atď.Vodotesný (4 Ks)

Zuppnm Solárne Pozemné svetelné Návestidlá,so zabudovaným 1200mAh Batériu a 17 LED Osvetlenie,Solárne Disku Svetlá.Vonku v zemi

hodnotenie:

€ 14.00
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

[Svetlé Slnečné Pozemné svetelné Návestidlá]Každý solárne záhradné svetlo sa skladá zo 17 LED svetlá s postavená-in 1200 m Ah, počet LED lampa korálky je viac než bežné vonkajšie slnečné svetlo. [Vysoká účinnosť solárneho Nabíjania a Dlhú Osvetlenie Čas]Solárny panel dizajn,Počas dňa slnečné svetlo vonkajšie je automaticky účtovaný solárnych panelov.Dobré počasie Nabíjanie pre 8-10 hodín, môže osvetliť pre 40-50 hodín. [Jednoduchá Inštalácia]Šírku cesty svetlá automaticky zapnú v noci, a automaticky vypne na úsvite.Pri použití V-Pozemné svetelné Návestidlá,stačí otvoriť spínač pod kryt pochovaný na čítanie a zatlačte hromadu do pôdy. [Premium Vonkajší Dekor]Tieto solárne cesty svetlá môžu byť použité na výzdobu vášho schodiská, vjazdy,Záhrada,Terasa,Trávnik,Paluba,Chodníky,Cesty,terasy alebo kvetinové záhony,slnečné svetlo vonkajšie môžete pridať dotyk príjemný lesk. [Vysokú Úroveň Nepremokavé a Tlakové ]Každý solárny pochovaný lampa využíva pokročilé osvetlenie krycí materiál, Žiadne poškodenie, aj keď budete riadiť auto cez palubu, osvetlenie, solárne, vhodné pre vonkajšie použitie,nie je potrebné sa obávať, dážď,sneh,mráz,atď.

K vlastnostiam

Productos en la categoria