.

.

KATUR 22.5 Stupeň Chamfer a Skosenie Hrán Router Bit, Karbid Sklopiť Chamfer Router Bit s 1/4 Stopkou, Tesárstvo Frézovanie Fréza (1/4 Stopkou 22.5 Stupeň)

KATUR 22.5 Stupeň Chamfer a Skosenie Hrán Router Bit, Karbid Sklopiť Chamfer Router Bit s 1/4 Stopkou, Tesárstvo Frézovanie Fréza

hodnotenie:

€ 2.80
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

★【Chamfer a Skosenie Hrán Router Bit] vyzýva 1/4" stopkou;1.24" width;1.0" hĺbka;22.5 stupeň. ★【Hlavnou funkciou] vyzýva Produkuje 22.5 stupeň chamfers na dosky a panely s cieľom skosenie a zdobiť lemovanie. ★【Ostré a odolné] vyzýva kvalitné zliatiny kotúča tepelné spracovanie,ostré a odolné,presné, vyvážené pre hladký chod. ★【Skvelé pre] vyzýva Chamfer a Skosenie Hrán Router Bit je skvelé pre rezanie všetkých zloženie materiálu,preglejky,tvrdého a mäkkého dreva. ★【Kúpiť s Dôverou] vyzýva ponúkame "DVOCH rokov" záruka na položku(y), že potvrdiť byť výrobcu vady.Budeme reagovať do 24 hodín v pracovné dni. (Prosím, objímka hriadeľa na správnom mieste a potrebné ochranné opatrenia v drevospracujúcom spracovanie.).

K vlastnostiam

Productos en la categoria