.

.

Keramický Filter Skladovanie Vzduchotesná nádoba s Vekom na Uskladnenie Potravín Skale Štvorcového Tvaru Kuchyne Skladovanie Jar na Čaj,Káva,Korenie,Caddy alebo Občerstvenie (Elegantná Biela,1000 ml)

Keramický Filter Skladovanie Vzduchotesná nádoba s Vekom na Uskladnenie Potravín Skale Štvorcového Tvaru Kuchyne Skladovanie Jar

hodnotenie:

€ 6.61
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

【Zapečatené] vyzýva Zahusťovanie Vzduchotesné Viečko a silikónovým tesniacim krúžkom zabrániť vzduchu kruh a vlhkosti od vstupu, vytvorenie vzduchotesnej prostredie, aby káva, čaj, koreniny, čerstvé, suché a svieže. 【Veľkú Kapacitu] vyzýva Najväčšiu kapacitu pre ukladanie kuchyňa essencial korenie, fazuľa. 2 kapacita(750 ml / 1000 ml) a 3 farba môže byť vybrali. 【Materiál] vyzýva Vyrobené z nádherne porcelánu, moderný štýl, keramické skladovanie potravín jar, hladký povrch, dovnútra a von.Odolný, dobre vyzerajúci a robustný dosť.Scratch-dôkaz, vlhkosti-dôkaz a nerozbitné. 【Multi-Use] vyzýva Udržať váš domov viac upratané a organizované!Použitie ako dekor alebo skladovanie na čaj, káva, korenie.Skvelé na uloženie voľné čaj, káva, cukor, soľ a súbory cookie.Najlepšie svetlý dekor na stole alebo na polici. 【Najlepší Darček, aký Výber] vyzýva, Keramická nádoba s moderným jednoduchý, čistý vzhľad a očarujúce porcelánu s elegantným vertikálne línie dopĺňajú žiadne domáce dekorácie.Pre seba alebo svoju rodinu, priateľov, kolegov, spolužiakov, to je ideálna kolaudačné párty darček.Veľkosť : 1000ml | Farba : Elegantná Biela.

K vlastnostiam

Productos en la categoria