.

.

YSF 12 Pack Magnetické Kabinetu Zámky Vysoko Bezpečné Dieťa Korektúry Kabinetu Západku Dieťa Bezpečnostné Zámky na Kuchynskej Zásuvky, Lepidlo Jednoduchá Inštalácia Deti Korektúry Kabinetu Zámky(10 Zámky + 2 Kľúče)

YSF 12 Pack Magnetické Kabinetu Zámky Vysoko Bezpečné Dieťa Korektúry Kabinetu Západku Dieťa Bezpečnostné Zámky na Kuchynskej Zásuvky,

hodnotenie:

€ 2.10
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

【 10 ZÁMKY + 2 KĽÚČE] vyzýva Dieťa Bezpečnostné Magnetické Kabinetu Zámky Cowork aj pre Zásuvky a všetky Skrinky.Zlepšenie Zámky Extra Silnejšie Magnetické dosť na to, aby naughty chamtivých mačka alebo Deti von.Dieťa Korektúry Zámky s Magnetom tlačidlo kontrola. 【Vhodná pre skrinky a zásuvky] vyzýva Dieťa Bezpečnostné Zámky práce na práce na 0,75 až 2 cm skrinky a dvere a pracovať na všetky skrinky a zásuvky dvere Detská,testované pre silu, bezpečnosť a trvanlivosť.Ich použitie v kuchyni, kúpeľňa, špajza, miestnosť, úložný priestor a tak ďalej. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva Silnejšie Lepidlo pre Skrinky & Zásuvky, Žiadne Nástroje, Žiadne vŕtanie, Žiadne otvory.Lepidlo pracuje doteraz.Láska, ktorá sa môžete obrátiť poistný mechanizmus vypnutý.Takže môžete ľahko vypnúť, keď dieťa nie je tu. 【Skryté navrhnuté] vyzýva Tieto detské bezpečnostné zámky pre skrinky a zásuvky sú navrhnuté tak, aby zostalo skryté.Magnetické Kabinetu Zámky úplne skryté od detí a hostia, aby svoj domov viac príťažlivé, a zároveň poskytuje ideálnu ochranu dieťaťa. 【 Udržať Vaše Deti v Bezpečí] vyzýva Tieto deti bezpečnostné zámky pre skrinky a zásuvky používať silné lepidlo, ktoré bude odolávať ťahanie a tlačné z najintenzívnejšie dieťa.Magnetické dieťa bezpečnostný zámok je, aby sa vaše zvedavé malé deti od zásuvky a skrine, plnené nebezpečné nástroje alebo chemikálií.Inštalácia Tipy : 1. Použite handričku na čistenie a suché oblasti, ktorú bude inštalácia zámky 2. Pomocou držiaka na line up zámok a západka počas inštalácie, ale prosím, nezabudnite si vziať za kolísku vypnutie po inštalácii, potom zámok môže dobre fungovať.Len 2 opakovane inštalácie kolísky nside pack. 3. Nedotýkajte sa páska pri uplatňovaní a vyhnite sa pohybujúce umiestnenie zámku a chytiť po nanesení. 4. Prosím, zatlačením lepiaca páska a počkajte 24 hodín pred použitie, pásky bude pevnejšia. 5. Keď teplota je luk, môžete použiť sušič vlasov na teplo lepiacej podložky tak, aby sa willl stick viac pevne. 6. Ak chcete odstrániť závory, môžete tepla s nimi sušič na vlasy pre približne jednu minútu potom prídu mimo ľahko! 7. Prosím, nepoužívajte na skrinku, v kovového materiálu alebo nad 35 mm hrúbky.Upozornenia : 1. Toto nie je hračka, udržať magnetické kľúčom uloženým z dosahu detí 2. Produkt je odstrašujúci a nie náhrada za dozoru dospelej osoby 3. Skontrolujte produkt regularlyto zaistenie bezpečnosti je zachovaná 4. Prosím, prestaňte používať, ak ho škody nábytok alebo skrine Naše riešenie : používajte extra silnejšie magnetické zámky a pracovať pre hrubé max 2 cm palube.pre drevo, sklo skrinky a zásuvky.šaty zásuvky atď.žiadne kovové skrinky nie sú pracovať pre magnetické zámky.

K vlastnostiam

Productos en la categoria