.

.

Novinka Nálepky Stroj Perá,Cartoon Korekčné Pásky,Ozdobné Nálepky, Perá,Tvorivé Dekoratívne Korekčná Páska Pero,Roztomilý Novinka Dekoratívne Korekčná Páska pre Použitie v Zápisník, Notebook (kvetinový)

Novinka Nálepky Stroj Perá,Cartoon Korekčné Pásky,Ozdobné Nálepky, Perá,Tvorivé Dekoratívne Korekčná Páska Pero,Roztomilý Novinka

hodnotenie:

€ 3.85
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

★ Obsahuje : 4 perá v rôznych vzoroch. ★ Vzory : Slnko, hviezdy, oblaky, dažďové kvapky, listy, kvety, atď. ★ Jednoduché : Stlačte pevne a aplikovať tlak rovnomerne počas pomaly ťahom pera cez papier na hladké aplikácie nálepiek, žiadne sušenie potrebné. ★ Použitie : jednoduchý a rýchly spôsob, ako vyzdobiť svoj denník, zápisník, notebook, album a oveľa viac. ★ Pekný Darček : tieto dekoračné pásky perá môže slúžiť ako krásny darček pri niektorých príležitostiach, ako sú Vianoce, Nový Rok, back-to-school sezóny a viac; nielen vhodný pre študentov, ale je vhodný aj pre dospelých, môžete darček pre vašich priateľov a rodinu, priniesť pekné pomocou skúseností.Štýl : kvetinový.

K vlastnostiam

Productos en la categoria