.

.

SOGLIT 8 oz Stemless Martini Pohárov Sada 6,bezolovnaté Koktail Okuliare pre Bar a Strany,Skvelé pre Martini,Whisky,Margarita,Manhattan,s 6 ks Koktail Zdvihne,Jasné.Darček ku Dňu otcov.

SOGLIT 8 oz Stemless Martini Pohárov Sada 6,bezolovnaté Koktail Okuliare pre Bar a Strany,Skvelé pre Martini,Whisky,Margarita,Manhattan,s

hodnotenie:

€ 4.15
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

【Bez olova/Umývačke] vyzýva SOGLIT bez Olova Martini Okuliare sú vyrobené z kvalitných materiálov.Sú umývateľné v Umývačke riadu a Mraznička Bezpečný.Vhodný pre Každodenné Použitie a Ľahko Čistí. 【Skvelý Darček] vyzýva Ideálny Darček pre Koktail Martini a Milovníkov vďaka Špeciálnej konštrukcii je Elegantné a Praktické pre Koktail Nápoje.Prichádza s 6 ks Koktail Tipov je to Báječný darček pre dovolenku, svadbu sprchy, housewarmings.Pridať ďalšie radostné chvíle v ich živote. 【Pre Všetky Príležitosti] vyzýva mimoriadnu hodnotu a vynikajúci darček pre každú príležitosť.Budú vyzerať nádherné na bare stáť a sú ideálne pre výlety na pláž alebo bazén, letné pikniky, alebo strany, ste hosting.Pridať niektoré eleganciu na váš jedálenský stôl. 【Bezpečne zabalené] vyzýva Každého Martini pohára je starostlivo zabalený v elegantnej krabici, vo vnútri s ťažkej peny a na zaistenie bezpečnej prepravy, takže im, že je ideálny pre gifting (alebo drží pre seba!). 【Kvality Istí] vyzýva Tento SOGLIT Martini Pohárov Nastaviť sú Stemless a Majú Ťažká Základne, ktoré Zlepšujú Stabilitu.Poskytujeme BEZPLATNÉ Náhrada za Žiadne Škody Počas jeho Prepravy.Skúste SOGLIT Martini Pohárov 100% bez Rizika Dnes.

K vlastnostiam

Productos en la categoria