.

.

YINKE Prípade AliveCor kardia Mobile Srdcový Monitor EKG/Wireless 6-Viesť EKG, Cestovné puzdro, Ochranný Kryt, Skladovanie Taška (Black)

YINKE Prípade AliveCor kardia Mobile Srdcový Monitor EKG/Wireless 6-Viesť EKG, Cestovné puzdro, Ochranný Kryt, Skladovanie Taška

hodnotenie:

€ 3.85
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

【PERFEKTNÝ] vyzýva na Mieru Vnútornej drážky verzus Alive Cor kardia Mobile Srdcový Monitor EKG/Alive Cor Kardia Mobile Bezdrôtová 6-Viesť EKG Plne prispôsobené, Vonkajšie Rozmery (L x W x H) : 12.7 x 6.3 x 3.2 cm. 【PREMIUM EVA MATERIÁLU] vyzýva - Vyrobené z odolného EVA Tvrdá škrupina, chrániť váš prístroj pred náhodným vplyv nárazmi a pádmi, nepremokavé, shockproof a anti-scratch, je Ideálny pre obchodné cesty. 【ĽAHKO SA prenáša] vyzýva-Dodáva sa s karabínou, Silné a non-sklzu.Zips je hladký a ľahko otvoriť.Vhodný pre business travel, cestovanie, dovolenky a iné príležitosti. 【PRENOSNÝ DIZAJN] vyzýva - Mäkký, zamatový textílie podšívka , elastické kapely dizajn v strede sa dá ľahko opraviť EKG, môžete použiť EKG bez ohľadu na to, vnútorné oka vrecku môžete ukladať batérií. 【BEZ RIZIKA NÁKUP] vyzýva podporené 100% záruka vrátenia peňazí, tento prípad dodávajú s 2 ročná záruka, tak je to úplne bez rizika kúpiť.Farba : Čierna.

K vlastnostiam

Productos en la categoria