.

.

10PC Zlaté Muriva, Vrtákov, Mgtgbao Konkrétne Drill Bit Nastavený na Dlaždice,Tehly, plasty a Drevo,Karbid Volfrámu Tip Najlepšie pre Nástenné Zrkadlo a Keramické Dlaždice na Betón a Tehlové Steny .

10PC Zlaté Muriva, Vrtákov, Mgtgbao Konkrétne Drill Bit Nastavený na Dlaždice,Tehly, plasty a Drevo,Karbid Volfrámu Tip Najlepšie

hodnotenie:

€ 6.29
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

❶NEW DIZAJN : U-tvarované odvodňovacie drážky, špirála rukoväť dizajn, ľahko odstrániť čipy počas práce, hladšie, vŕtanie. 10 ks drill bit nastavený na 5 rôznych veľkostí : to je 5 mm(3/16") , 6 mm(1/4"), 8 mm (5/16") , 10mm (3/8"), 12mm (1/2") sa zmestili vaše rôzne potreby. ❷EXQUISITE VYHOTOVENÍM : povrch vrtáka je ošetrené jemné leštenie a nové pokovovanie proces môže zabrániť vrtáka z hrdzaveniu a predĺžiť životnosť vrtáka. ❸HIGH KVALITNEJ TVRDEJ ZLIATINY : píly, hlava je vyrobená z spekané karbidy.Tvrdosť až 45 HRC, Trojuholníkové cutter head odpor je menší.A to môže zlepšiť efektivity práce, vyššiu tvrdosť ako obyčajná vrtáka, viac opotrebovaniu. ❹NON-SLIP 1/4 HEX DRIEKU : 1/4 hex ramienka, ktoré robí elektrickú vŕtačku viac napäté a nie je jednoduché proklouznout, Takže je bezpečnejšie používať. ❺WIDELY POUŽÍVA : môže byť použitý pre vŕtanie stien, tehly, drevo, sklo, dlaždice, nehrdzavejúca oceľ, betón, atď.Nezabudnite pridať Vodu alebo chladiacej kvapaliny, keď vŕtanie.

K vlastnostiam

Productos en la categoria