.

.

Maylai 36pcs Čierna Stolička, Nohy sa Vzťahuje na ProtectFloors, Stoličky Nohu Chrániče na Podlahy,Stoličky Nohu Čiapky Podlahy, aby sa Zabránilo Poschodí Škrabance a Zníženie Hluku. (Tabuľka Nohu diameter1.3 1.6)

Maylai 36pcs Čierna Stolička, Nohy sa Vzťahuje na ProtectFloors, Stoličky Nohu Chrániče na Podlahy,Stoličky Nohu Čiapky Podlahy,

hodnotenie:

€ 27.75
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

【Spoločné Size] vyzýva Vhodný pre stoličky nohy s priemerom 1.3" 1.6".Prosím zmerajte veľkosť svojom kresle, nohy pred nákupom. 【Inovované Ochranný Kryt] vyzýva Vyrobené z overených silikónu, nie tpr alebo lacné pvc.Silný stretchability, môže byť použité viackrát.Prijať lepidlo dovezené z Nemecka namiesto nechtov, vysoká priľnavosť nebude odpadávať, oes nedošlo k poškodeniu nábytku prototyp. 【Č Nechty alebo Lepidla] vyzýva Vybraných shockproof cítil materiálu.Dobrá priľnavosť výkon, nie je ľahké uvoľniť a plná elasticita, to môže byť utesnené.Keď presuniete svojom kresle, má menšie trenie ako jednotný silikónové poháre a odolnejšie než plstené podložky. 【Ľahká a Jednoduchá Inštalácia] vyzýva Č priľnavosť, stačí dať na a použiť žiadne náradie, nie je potrebné čistiť stoličky nohy. 【Zadarmo Riziko Nákup] vyzýva Akýchkoľvek problémov sa môžete obrátiť priamo na nás,dáme vám najlepšie služby, akonáhle sme dostali od vás.Veľkosť : Medium | Farba : Čierna.

K vlastnostiam

Productos en la categoria