.

.

WECXA Stoličky Nohu Poschodí Chrániče, 28Pcs Transparentné Silikónové Stoličky Nohu Čiapky s Cítila Nábytok Podložky Non Slip Stoličky ((15/16-2) Transparentná Biela)

WECXA Stoličky Nohu Poschodí Chrániče, 28Pcs Transparentné Silikónové Stoličky Nohu Čiapky s Cítila Nábytok Podložky Non Slip Stoličky

hodnotenie:

€ 3.50
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

[Dôležité Tipy] Package zahrnuté 28 KS.Prosím, skontrolujte si veľkosť tabuľky nohu pred nákupom.Mäkká silikónová čiapka vhodná na stoličku, nohy s obvode 3-3/4" 6-5/16" (95-160mm).Točný priemer 1-3/16" 2" (30-50 mm).Námestie dĺžka 15/16"na 1-9/16" (24-40 mm).Ak si nie ste istí, neváhajte nás kontaktovať. [Poschodí Ochrany] transparentné silikónové stoličky nohu čiapky grip nábytok nohy bezpečne chrániť vaše drevené podlahy od škrabancov a poškodenia.Je vhodná pre tvrdého dreva, bambusu, laminát, dlažba atď hladké podlahy, nie pre cementárne a iné hrubé podlahy.Tieto sú najlepšie na stoličke nohu, ktorá stojí kolmo k podlahe. [Znížiť Hluk] stoličky nohu poschodí chrániče zabránilo poškriabaniu a hluku zo stoličky nohy obtierať na podlahe.Žiadne ďalšie starosti, utrpenie krutý zvuk pri posúvaní stoličky a stoly. [Vynikajúcu Kvalitu] Vyrobená z odolného mäkké silikónové a netkaných textílií, chráni váš nábytok a podlahy, hladko kĺzať, odolné, bez-toxický a bezpečný pre deti a domáce zvieratá. [Vhodné Použiť] mäkké silikónové spp je ľahko slip-on, nie je potrebné držať, jednoduché na balenie a nie je ľahké spadnúť.

K vlastnostiam

Productos en la categoria