.

.

T TOPBUILT Pazúr Kladivo Laminát protišmyková Rukoväť Zahnutá Hlavu Kovanej Ocele Odolný proti nárazom pre Denné a Odborné Práce (20 oz)

T TOPBUILT Pazúr Kladivo Laminát protišmyková Rukoväť Zahnutá Hlavu Kovanej Ocele Odolný proti nárazom pre Denné a Odborné Práce

hodnotenie:

€ 4.08
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

▲Odolnosť - To pazúr kladivo prichádza s kované oceľové hlavy pre vynikajúcu pevnosť a odolnosť,poskytuje dobrý zatĺkať skúsenosti. ▲Ergonomická Rukoväť -Patent sklo rukoväť poskytuje pohodlné uchopenie zabránenie preklzávaniu a dampens štrajk vibrácií, zníženie stresu na vaše telo.Okrem toho,pridaný trvanlivosti pomocou trvalé head-to-rukoväť epoxidové puto, ktoré sa neuvoľní v priebehu času a použitie. ▲Brúsená hladká tvár, Predstavovať hladký jemné leštené tvár vyhýba povrchu známky, vedúci bol zmiernený pre väčšiu pevnosť, aby sa zabezpečilo, že to nie je štát deformovaný po opakovanom použití. ▲Multifunkčné : Tento 20 oz zakrivené fiber glass pazúr hammer je ideálny hmotnosť pre väčšinu všeobecných pracovných miest.Rôzne zatĺkať udalosti,ako dreva,domácnosť, opravy,stavebné práce,oplotenie budovy a všeobecná údržba, opravy.To môže tiež byť používaný na ťahanie nechty, zvedavými dosky,búracie práce, štiepanie dreva,stavať veci a viac. ▲Po-predajný Servis:Ďakujeme, že ste si vybrali naše pazúr kladivo.Ak máte akékoľvek otázky,prosím kontaktujte nás e-mailom,náš tím služby vám poskytne 100% uspokojivá odpoveď do 24 hodín.Veľkosť : 20 oz.

K vlastnostiam

Productos en la categoria