.

.

2 Pack Ručne Vyrobené Ekologicky šetrné Handričkou opakované použitie Filtra Kávy Kužeľ Pre kávovar a Zalejeme Cofffe Č . 2 a 4 sa nachádza.

2 Pack Ručne Vyrobené Ekologicky šetrné Handričkou opakované použitie Filtra Kávy Kužeľ Pre kávovar a Zalejeme Cofffe Č . 2 a 4

hodnotenie:

€ 4.20
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

FUNKCIE - Opakovane Bavlna Kávy filter určený Č. 4 a Č. 2. Ručne vyrábané a ručne šitá a je vhodný pre svoj filter na Kávu spolu s zaliať Kávu.AKO POUŽÍVAŤ - Naše prírodnej bavlny kávy filter môže byť použitá opakovane.To je tiež veľmi ľahko sa čistí.Po každom použití, jednoducho opláchnite ho čerstvou vodou a zavesiť 10 minút to byť sušené.VÝHODY - Jednorazové filtre môžu byť drahé .Je umývateľný a opakovane použiteľné Bavlnenej látky Kávy Filter bude slúžiť vám po čase a ušetriť peniaze.VÝROBKY, MATERIÁLY - Naše výrobky sú úplne Prirodzené a nebudú obsahovať akékoľvek Škodlivé Materiály.Dime-Kúpiť Eco-Friendly Opakovane Kávové Filtre sú vyrobené z Vysoko-Kvalitných materiálov.ZÁKAZNÍCKE SLUŽBY - Našim hlavným cieľom je Spokojnosť zákazníka, preto ak tam je nejaký druh poškodenia sa našich produktov nás bude odoslaním Nový výrobok, akonáhle je to možné.Ručné (ručné šité) Bavlna Kávy Filter vám skvelú kávu každý čas.Prichádzajú v rôznych veľkostiach, aby sa zmestili vaše kávovar, to umývateľný a opakovane použiteľné, filtre na kávu a šetrí peniaze v dlhodobom horizonte.Pred použitím sa uistite, že ste umývanie zabezpečiť dokonalú funkčnosť.Náš Eco-Friendly Opakovane Prírodnej Bavlny Kužeľ Filtra Kávy, je vaša najlepšia voľba!To je opakovane použiteľný, nebielené, a robí kávu lepšie chutia.Špecifikácia : Materiál Prírodnej Bavlny obsahuje : Č. 4 a Č. 2 Bavlna opakovane kužeľ kávové filtre.Naše prírodnej bavlny kávy filter môže byť použitá opakovane.To je tiež veľmi ľahko sa čistí.Po každom použití, jednoducho opláchnite ho čerstvou vodou a zavesiť 10 minút to byť sušené.

K vlastnostiam

Materiál Prírodná Bavlna Balík obsahuje:
Č. 4 a Č. 2 Bavlna opakovane kužeľ kávové filtre. Naše prírodnej bavlny kávy filter môže byť použitá opakovane. To je tiež veľmi ľahko sa čistí. Po každom použití, jednoducho opláchnite ho čerstvou vodou a zavesiť 10 minút to byť sušené.

Productos en la categoria