.

.

Večný Pohodlie Office Nohy Oddych Pod písací Stôl - Ergonomické Pamäťová Pena Nohy Stolice Vankúš na Prácu, Hranie hier, Počítačov, Kancelárske Skrine a Domov - Chodidlá Nôh Vankúš Príslušenstvo (Black)

Večný Pohodlie Office Nohy Oddych Pod písací Stôl - Ergonomické Pamäťová Pena Nohy Stolice Vankúš na Prácu, Hranie hier, Počítačov,

hodnotenie:

€ 12.23
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

????Kopať Nohami, Užite si Pocit z Pamäťovej Peny : Vyrobené s premium pamäťovej peny, naše nohy odpočinku pod stôl používa svoje vlastné telo tepla pre zmäkčenie a v súlade okolo nohy pre maximálne pohodlie. ????Tvrdé Podlahy je Kruté na Nohy, Čas, aby sa s Nimi Zaobchádzať Právo : Na rovnej zemi vytvára nežiaduce tlakové body na svoje nohy, nohy a boky.Získať úľavu od bolesti pomocou nášho pod stôl stupačky. ????Podporuje Optimálnu Cirkuláciu : Sedí pri stole na dlhší čas môže viesť k zníženej citlivosti a nepríjemné pocity v nohách a chodidlách.Naša pod stôl nohy zvyšok zlepšuje krvný obeh, vedenie bolesť preč. ????Povzbudzuje Telo Zarovnanie : Vaše nohy a nohy by mali byť orientované tak, aby boky, chrbát a ramená sú v súlade.S našimi stupačky pre pod stôl, vaše nohy sú zdvihnuté do správnej polohy. ????Tvarované pre Klenby Podpora : Naša slza v tvare nohy zvyšok je určený na kontúry pre vaše nohy prírodné arch, znižuje nepohodlie a únavu v tejto často sa zabúda na tele. ☑️Certifikované Bezpečné Materiály : V našom záväzku poskytovať vám kvalitné položky, naša pamäť pena nohy zvyšok bol testovaný podľa normy " OEKO-TEX zarobiť ich prestížny STANDARD 100 label, čo znamená, že každé súčasťou našich pod stôl stupačky je certifikované bezpečné a neškodné. ✌️2 v 1 Noha Vankúš : Môže byť použitý ako stôl nohy zvyšok relaxovať alebo flip to viac a použiť ako rocker, stimulovať vaše nohy a nohy. ❌Zostane na Všetky Podlahy : Či je vaša kancelária má koberce, dlažba, alebo drevené podlahy, non slip gumy spodnej časti našej kancelárii nôh nebude posun aj vtedy, ak sa budete pohybovať, ťuknite, alebo sa pretiahnuť nohy. ????Zostane Čerstvé Zo Dňa 1 a ďalej : mäkkého zamatu kryt sa ľahko čistí.Rozbaliť a premiešame v práčke, vlasov, trezor na miernom ohni.To zaisťuje, že vaše nohy vankúš je vždy čerstvé. ✔️Životnosť, Náhradné Politiky : Na Večný Pohodlie staráme sa o vaše skúsenosti s našimi produktmi, sľúbi vymeniť za stôl nohy stolice, by sa vôbec nič pokaziť.

K vlastnostiam

Productos en la categoria