.

.

400 Ks Lepiacej Visí Kartu Kola Otvor Baffo Jasné, Plastové Samolepiace Zavesiť Značky pre Obchod Maloobchodné Displej (0,4 mm Hrúbka)

400 Ks Lepiacej Visí Kartu Kola Otvor Baffo Jasné, Plastové Samolepiace Zavesiť Značky pre Obchod Maloobchodné Displej (0,4 mm

hodnotenie:

€ 5.60
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

Balík obsahuje : 400 ks lepiacej zavesiť karty(okrúhly otvor); Farba : jasná, veľkosť : 1-1/2 x 1 palec.Tipy : Pre maximálne lepiaca sila, nechajte lepidlo fix asi 24 hodín pred visí objekty, a nie zavesiť nadváhou objekty v prípade rozdelenia.Flexibilný dizajn : lepidlo závesné štítky môžu skladacia tak, že môžete ušetriť miesto pre vás, môže byť ľahko pripevnený na top box, ktorý je prenosný a pohodlný pre vás maximalizovať viditeľnosť.Kvalitný materiál : lepidlo visí karty sú vyrobené z číreho odolných plastov, je robustný a odolný proti roztrhnutiu.Široký rozsah použitia : závesné štítky sú aplikované na zobrazenie rôznych druhov výrobkov v maloobchodnej predajni, jednoduché použitie a kôry, vhodné pre kancelárske alebo domáce použitie.Okrúhly otvor visí karty môžete spokojní rôzne požiadavky.Tieto karty môžu byť sklopné a ušetriť miesto pre vás, môže byť pripojená v strede hornej časti skrinky ľahko.UPOZORNENIE : Pre maximálnu pevnosť, visieť po 24 hodín.Špecifikácie : Veľkosť : okolo otvoru : 11/2 x 1 palec.Materiál : PVC.Množstvo : 400 kusov.Balenie obsahuje : 400 x Kola otvor lepidlo na vešiak.Poznámka : 1. Pre maximálne lepiaca sila, nechajte lepidlo fix asi 24 hodín pred visí objekty. 2. Použitie karty s čistom povrchu a uistite sa, suché a bez rozbité. 3. Nie zavesiť nadváhou objekty v prípade rozdelenia. 4. Lepidlo visí značky sú určené pre malé a nie je ťažké predmety.

K vlastnostiam

Productos en la categoria