.

.

10 Ks Ružová Predlžovanie Vlasov Perličiek Navliekača Na Vlasy Plastové Predlžovanie Vlasov Slučky Navliekača Ihly Ťahanie Drôtu Háčik Nástroj Slučky Navliekača Pre Silikónové Micro-Link Guľôčok Pre Pierko Do Vlasov Rozšírenie (Ružové)

10 Ks Ružová Predlžovanie Vlasov Perličiek Navliekača Na Vlasy Plastové Predlžovanie Vlasov Slučky Navliekača Ihly Ťahanie Drôtu

hodnotenie:

€ 2.41
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

1. [MATERIÁL] : Plastová Rukoväť A Kovové Ihly, Jednoduché Použitie A Anti-Sklzu, Široko Používaný V Holičstvo A Sušič na Diy. 2. [UŽITOČNÉ predlžovanie VLASOV SLUČKY NÁSTROJ] : Toto predlžovanie Vlasov Slučky Ihly sa Používa Hlavne Pre Parochňu predlžovanie Vlasov A Vlasy Strach-Lock Dekorácie, A Môže Byť Tiež Použitý Pre Obrubovanie A Robiť Náramky A Iné Remeslá. 3. [VIAC STABILNÉ]: Tieto Sú Plastové, Drôt, ktorý Je Nastavený V Zvládnuť, A Preto Oveľa Silnejšie Než Tie Drevené.Použiť Ich Pre Dreads A Ich Poslednej Ceste Dlhšie Ako Niektoré Drahšie Drevené Ty!. 4. [FLEXIBILITU] : Tieto Sú Skvelé Závitorezy Pre Použitie S kolovrat.Sú Tvárne Dosť, Aby sa Zmestili Do Najmenších Otvorov V Diz A Dostatočne Flexibilné, Aby sa Zmestili Cez Váš Ústie Na Vašom Bicykli. 5. [JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE] : Háku Ihla Je Skvelé Pre Ťahanie Prírodné Vlasy Cez Micro-Link Prstene, Korálky, Aplikovaná pre Pre-Lepenie predlžovanie Vlasov, je Vhodný Aj Pre Syntetické Alebo Ľudský Vlas.Farba : Štýl 1.

K vlastnostiam

Productos en la categoria