.

.

Aktívne Perá dotykové Pero pre Dotykové Obrazovky,1,5 mm, Jemné Bod Nabíjateľná Digitálne Ceruzka Kapacitné Pero Jemné Bod Stylista Pero Ceruzka Kompatibilný s i-Phone i-Pad a Iné Tablety (Modrá)

Aktívne Perá dotykové Pero pre Dotykové Obrazovky,1,5 mm, Jemné Bod Nabíjateľná Digitálne Ceruzka Kapacitné Pero Jemné Bod Stylista

hodnotenie:

€ 14.84
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

【Citlivé & Presné] vyzýva Stylus Pen ponúka precíznosť a prírodných plynulosť tradičný písací nástroj, môžete písať poznámky, kresliť čmáraníc, označte na dokumenty na tablety a inteligentné telefóny. 【Užívateľsky Príjemný Dizajn] vyzýva Jemné, Ľahké, Stručný štýlový dizajn s 178mm dĺžka, 16.8 g hmotnosť, 1,5 mm tip na hladko písanie a kreslenie.Viac citlivé s dlho nosenie za čo najlepší výkon.Najlepšie dotykové Pero pre umelcov,novinárov,učiteľov a študentov, atď. 【Jednoduché Používanie] vyzýva Tento i Pad Ceruzka môže byť napísané priamo na i Pad alebo i Phone, len stlačením tlačidla raz (Modré svetlo) a môžete kresliť alebo písať na dotykovom displeji zariadenia.Nie USB alebo Bluetooth vyžaduje. 【Dlhá výdrž Batérie] vyzýva S USB nabíjací port a vstavanú batériu, len to musí byť účtované poplatky za 1-2 hodiny a môže byť použitý pre 8-10 hodín.Po 30 minútach nečinnosti, bude automaticky zadajte "režimu spánku", aby sa šetrila energia. 【Univerzálny Kompatibilita] vyzýva Tohto digitálneho pera, môžete kresliť, písať a konštrukcie na elektronické zariadenia, a to je kompatibilný s i Phone, i Pad Pro Air Mini Android a Ďalšie Dotykové Obrazovky Tabletov.Farba : Modrá.

K vlastnostiam

Productos en la categoria