.

.

1Pack Bling Drahokamu špz Rám pre Ženy,Iskrivý Diamant špz Snímok| Nehrdzavejúcej Ocele Rámčeky a Viac ako 1200 ks Najlepších 14 Aspekty Čierne Sklo Kryštály Premium Diamond+GiftBox (Biela)

1Pack Bling Drahokamu špz Rám pre Ženy,Iskrivý Diamant špz Snímok| Nehrdzavejúcej Ocele Rámčeky a Viac ako 1200 ks Najlepších 14

hodnotenie:

€ 3.85
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

????[špz rám s Bling Sklo Drahokamu ] Nehrdzavejúcej Ocele Rámčeky a Viac ako 1200 ks Najlepších 14 Aspekty Číre Sklo Diamond Drahokamu Kryštály.Okraj bling špz rám bol zem, aby sa zabránilo poškriabaniu auto je farba.Tento súbor prichádza s voľným AA SS16 Kamienkami. ????[Super Iskrivý špz Rámy] : Prečo ísť na nudné obyčajný špz rámy, keď môžete ísť super fab s autom doska rám so skutočným kamienkami v ňom?Dať vaše auto novú pohode pozrite sa teraz!EWBN 1 Pack špz rámy pre ženy, ktoré sú istí, aby vaše auto chytiť každého oči na ceste. ????[Zodpovedá Americkej Canadian standards] : The bling špz rám je vhodná pre všetky štandardné veľkosti 12.25*6.25 palcový novetly špz v Kanade a USA.EWBN lesk špz rám je špeciálne skonštruovaný tak, aby kryt štátu mená.Rozlúčiť sa vstupenky!. ????[Jednoduchá Inštalácia] : Každý výrobok je vybavený anti-theft skrutky, umožňuje inštalovať vaše bling špz držiteľ rýchlejšie. ????[Náš Sľub] : Sme hrdí na poskytovanie produktov špičkovej kvality.Sme ponúka 24 hodín, rýchle odpovede a priateľský zákaznícky servis.a sú hrdí na to, ponúknuť naše priateľské 90 dní peniaze späť záruka v prípade, že nie ste 100% spokojní a chcete vrátiť tovar bez udania dôvodu.Ďakujeme za vašu podporu.Jednoduchá inštalácia S. tainless oceľových rámov, Ahoj.gh-kvalita reálne rhinestones Fr.ame veľkosť : 12.28"x 6.3",ideálny pre U. S. špz.Viac ako 1200 ks kamienkami,posiate lesklé kamienky.EWBN Bling Drahokamu špz Rámy Dať Vaše Vozidlo Ohromujúci Vzhľad A Chrániť Vaše Dosky.Jednoduchá montáž Nerezových rámov Vysoko kvalitné reálne rhinestones Frame veľkosť : 12.28"x 6.3",ideálny pre U. S. špz.

K vlastnostiam

Productos en la categoria