.

.

LXB Hliníkové Router Tabuľku, Vložiť, Presné Vŕtanie a Montáž Akéhokoľvek Router Presné Rozsahu, Ideálne pre spracovanie Dreva Operácie.

LXB Hliníkové Router Tabuľku, Vložiť, Presné Vŕtanie a Montáž Akéhokoľvek Router Presné Rozsahu, Ideálne pre spracovanie Dreva

hodnotenie:

€ 10.50
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

★VYSOKO KVALITNÝCH MATERIÁLOV : Vysoko kvalitná, hliníkovej zliatiny panel, plastové router vložiť, trvalé, dlhodobé užívanie, stupnica na flip-chip rada je všetko laser-označené, hodnota je presné a jasné, a opotrebovaniu Nie je vyblednutá. ★VLASTNOSTI : Viac funkčné prevádzky, je jednoduchšie, účinnejšie a bezpečnejšie zvrátiť hobliny v drevospracujúci tabuľke.Stred diera priechodky, pohodlné centrum otvor priechodky pre zarovnanie častíc stroj s centrom diery. ★JEDNODUCHÉ NASTAVENIE : Závitové hex kľúča v každom rohu pomôže úrovni a ľahko upraviť cestnej plug-in. ★JE ŠIROKO POUŽÍVANÝ V : Domov DIY praktické drevoobrábacie nástroje, presné vŕtanie, montáž, drevená doska je jednoduchý na obsluhu, práce-ukladanie, ľahko ovládateľný a rozšíriť používanie orezávanie stroj. ★100% SERVIS : Ak ste zmätení o kvalite produktu alebo máte akékoľvek ďalšie otázky, môžete nám napíšte a my vám radi ak chcete vyriešiť tento problém pre vás.Ak nie ste spokojní s produktom, alebo nie sú vhodné, môžete nás kontaktovať, sme vám uspokojivú odpoveď.

K vlastnostiam

Productos en la categoria