.

.

303 Exteriéru Starostlivosť Kit - Car Wash - Pneumatík A Gumy Cleaner - Pneumatiky Balzam A Náter - Speed Detailer - Náter - Zahŕňa Príslušenstvo (30810)

303 Exteriéru Starostlivosť Kit - Car Wash - Pneumatík A Gumy Cleaner - Pneumatiky Balzam A Náter - Speed Detailer - Náter - Zahŕňa

hodnotenie:

€ 36.52
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

303 Umývanie Auta je špeciálne vyvinutý šampón pre auto upresňujú, že nebude zanechať škrabance alebo rezíduí.Ideálny pre auto upresňujú, naša super mazacie, poškriabaniu-prevencia pena, umývanie spustí čistenie hneď, ako je aplikovaný.Použitie s penové delo pre extra suds. 303 Pneumatík a Gumy Cleaner - Pozerať sa rozpustí nečistoty a špinu ľahko a rýchlo s našimi farby pena vzorec.Zabraňuje a odstraňuje pneumatiky browning, pneumatiky kvitnúcich a suchá hniloba. 303 Speed Detailer je navrhnutý tak, aby okamžite čistiť, chrániť a produkujú vysoký lesk, show room lesk pre vaše auto.Obsahuje výkonný UV ochrany pomôcť proti vyblednutiu a zachovať vaše autá pôvodný vzhľad. 303 Automobilov, UV Náter, rozjasní povrchu a udržuje vaše auto hľadajú novšie, dlhšie.Tento vzorec poskytuje vynikajúcu ochranu proti UV žiareniu pre všetky gumy, plasty, vinyl, PVC, gél kabát & laminátové povrchy vášho vozidla, ako je napríklad váš panel, stieračov čelného skla, a dokonca aj vaše pneumatiky.Nie pre použitie na nedokončené kože (ako semiš), tkaniny (plátno) alebo podláh. 303 Pneumatiky obliekanie & náter, bude mať pneumatiky hľadajú novšie, už tento špičkový výrobok bude zabránili vyblednutiu a Praskaniu spôsobené UV žiarením a bude tiež chrániť pred suchá Hniloba.Predĺžiť životnosť vašich pneumatík tým, klimatizácia a ich ochrane pri jazde a pri skladovaní. 303 pneumatiky balzam.Obsahuje potrebné príslušenstvo.Vyrobené v U. S. A. 303 Umývanie Auta je špeciálne vyvinutý šampón pre auto upresňujú, že nebude zanechať škrabance alebo rezíduí.Ideálny pre auto upresňujú, naša super mazacie, poškriabaniu-prevencia pena, umývanie spustí čistenie hneď, ako je aplikovaný.Použitie s penové delo pre extra suds.303 Pneumatík a Gumy Cleaner - Pozerať sa rozpustí nečistoty a špinu ľahko a rýchlo s našimi farby pena vzorec.Zabraňuje a odstraňuje pneumatiky browning, pneumatiky kvitnúcich a suché rot303 Speed Detailer je navrhnutý tak, aby okamžite čistiť, chrániť a produkujú vysoký lesk, show room lesk pre vaše auto.Obsahuje výkonný UV ochrany pomôcť proti vyblednutiu a zachovať vaše autá pôvodný vzhľad.303 Automobilov, UV Náter, rozjasní povrchu a udržuje vaše auto hľadajú novšie, dlhšie.Tento vzorec poskytuje vynikajúcu ochranu proti UV žiareniu pre všetky gumy, plasty, vinyl, PVC, gél kabát & laminátové povrchy vášho vozidla, ako je napríklad váš panel, stieračov čelného skla, a dokonca aj vaše pneumatiky.Nie pre použitie na nedokončené kože (ako semiš), tkaniny (plátno) alebo podláh.303 Pneumatiky obliekanie & náter, bude mať pneumatiky hľadajú novšie, už tento špičkový výrobok bude zabránili vyblednutiu a Praskaniu spôsobené UV žiarením a bude tiež chrániť pred suchá Hniloba.Predĺžiť životnosť vašich pneumatík tým, klimatizácia a ich ochrane pri jazde a pri skladovaní. 303 pneumatiky balzam.

K vlastnostiam

Productos en la categoria