.

.

Vákuovo Izolované Termosky,Dvojité Steny Vákuovo Izolované Džbán,Termálne Kávy Karafa z Nehrdzavejúcej Ocele,24 Hodinová Tepla,na Kávu, Teplú Vodu, Čaj, Teplé Nápoje (Farba : Strieborná, Veľkosť : 1L)

Vákuovo Izolované Termosky,Dvojité Steny Vákuovo Izolované Džbán,Termálne Kávy Karafa z Nehrdzavejúcej Ocele,24 Hodinová Tepla,na

hodnotenie:

€ 10.50
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

✿Vysoko kvalitné materiály : Dvojité murované termosky hrniec vyrobený z trvanlivého nerezový interiér a exteriér, elegantný dizajn s robustná konštrukcia pre dlhú životnosť. ✿Veľkú kapacitu a muiti-účel : izolované tepelnej džbán ideálny pre horúce a studené nápoje, používať rovnako ako káva, čaj, mlieko, džús, voda a ďalšie.Skvelé pre rodiny, kancelárie, reštaurácie, atď. ✿Potravinársky Silikón : prijať biela potravinársky silikón na kanvica zátka, bezpečné a zdravé, vymeniteľné dizajn používať pohodlne, zapečatené funkciu, aby sa zabránilo odvod tepla. ✿Najlepší Darček : Perfektné vianočné darčeky pre mužov alebo ženy, ktoré milujú kávu, čaj, a všetky horúcich alebo ľadových nápojov. ✿Tepelnej Kávy Karafa :Udržať vaše káva, voda, džús, víno a čaj teplý po celý deň.Veľkosť : 1 L | Farba : Nehrdzavejúca Oceľ,Striebro.

K vlastnostiam

Productos en la categoria