.

.

Toaletný Papier Držiak na Toaletný Papier Skladovacích Kontajnerov Toaletný Papier Rack Wc Zásobník Kúpeľňa wc Wc závesné Tkaniva Box Wc nepremokavého Papiera Držiak (Farba : Ružová, Veľkosť : 28126cm)

Toaletný Papier Držiak na Toaletný Papier Skladovacích Kontajnerov Toaletný Papier Rack Wc Zásobník Kúpeľňa wc Wc závesné Tkaniva

hodnotenie:

€ 4.03
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

♚【Zadarmo dierovanie] vyzýva toaletný papier stojan je bez dierovanie, a nie je ani stopy nálepke vnútri.Je ľahké nainštalovať a zavesiť a nie sú k poškodeniu stien, takže nemusíte sa báť pádu. ♚【Kvalitný materiál] vyzýva toaletný papier box je vyrobený z ABS materiálu, žiadne dráždivé a bez zápachu, šetrné k životnému prostrediu a zdravé. ♚[Multi-function] stenu toaletný papier box papier rolka papiera univerzálna, rôzne výrobky z papiera pod zásuvky, zásuvky-style design, môžu byť umiestnené v odpadkové vrece, jednoduché použitie, semi-transparentné čierna skrinka starostlivosť o ochrane osobných údajov, top môže byť tiež umiestnený mobilným telefónom A každodenné drobnosti. ♚ [nepremokavé] tkaniva box bezšvíkové obalový dizajn, 360 ° presnosť surround, vode a vlhkosti-dôkaz, papiera suché ako jeden. ♚ [Solid] nepremokavé papier, uterák držiak je pevne držal, nepremokavé a drenchproof, takže nemusíte sa báť pádu.Veľkosť : 28*12*6typ | Farba : Ružová.

K vlastnostiam

Productos en la categoria