.

.

GAN XIN Prenosné Telocvični Hodiny, Časovač, Magnetické Intervalový Časovač,Bluetooth APP Riadenie Batérie Powered Cvičenie, Fitness Hodiny,Časovač/HORE/Stopky, USB Rechargable, pre Domáce Garáž Školy (Modrá+Červená)

GAN XIN Prenosné Telocvični Hodiny, Časovač, Magnetické Intervalový Časovač,Bluetooth APP Riadenie Batérie Powered Cvičenie, Fitness

hodnotenie:

€ 32.90
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

Tento profesionálny telocvični intervalový časovač je ideálny pre váš domov, alebo komerčné posilňovne.Jasne červené a modré čísla sú ľahko vidieť zo všetkých kútov tréningu priestor.Funkcia : 12/24 H Skutočné Hodiny,Časovač/hore,Stopky,MIIT,HIIT,TABATA,EMOM,FGB,Vlastné Intervalových Časovačov-Jednoducho Nastavíte čas na prácu/odpočinok/bicykle.Upgrade nabíjateľná Lítiová batéria.(Nabitie za 2 hodiny, využívanie 10 hodín) Hodín pridať magnetický úchyt.Magnetické pásy môžu byť pripojené k železa nábytok.Šesť tlačidiel je jednoduché ovládanie všetkých funkcií.Majú tiež bluetooth APLIKÁCIA na ovládanie hodiny.* S bzučiak pripomenie vám umožní dostať čas ľahko.GANXIN Q20 Prenosné Telocvični kým je Časovač aktívny, 6.1"x2.0"0.9"(15.6x5.3x2.4 cm).Každý Časovač je dodávaný s jeden USB-C riadok a užívateľská príručka.Viditeľné vzdialenosť je 7,5 metrov.Nákup z GANXIN znamená, rýchle, bezproblémové a starostlivosť služieb zákazníkom!Plus, v ponuke máme lepšie-ako-záruka vrátenia peňazí : ak je problém s vaším výrobkom z akéhokoľvek dôvodu, my vám pošleme novú rýchlo a úplne ZADARMO! 100% Spokojnosť Zákazníkov je našou Č.1 Gól!. 1 * Q20 ČASOVAČ. 1 * USB-C účtovať linky. 1 * Užívateľská Príručka.Toto je LED intervalový časovač pre Fitness Cvičenie Sledovania vo vašej posilňovni alebo doma alebo v kancelárii.Jasne červené a modré čísla sú ľahko vidieť zo všetkých kútov tréningu priestor.V označení čísla sú úžasné pre načasovanie kôl, odpočinok, alebo na to, aby ste trať sa poraziť svojho času spp!.Všetky nastavenia a režimy sú ľahko prístupné pomocou soft tlačidlá umiestnené na vrchole,takže nie je potrebné pre diaľkové ovládanie.Môžete sa plne sústredila na prípravu. Teda 12 - -[H1 HH : MM]. 24 hodín-[H2 HH : MM].Count UP Mode : . [HORE MM : SS]medzi [HORE 00 : 00] a [HORE 99 : 59].Count Down Mód : . [dn MM : SS] z [dn 99 : 59] na [dn 00 : 00].Režime Stopiek:. [MM SS : MS] z [00 00 : 00] do [99 59 : 99].MIIT-1min práce,1min zvyšok,99 kôl.HIIT-30. práce,30. zvyšok,99 kôl.TABATA-20s práce,10s zvyšok,8 kôl.EMOM1-1min práce,bez prestávky,17 kôl.EMOM2-1min 30s práce,1min zvyšok,17 kôl.FGB1-5-minútové práce,1min zvyšok,5 kôl.FGB2-5-minútové práce,1min zvyšok,3 kolá.WRC-10 sád vlastné vzdelávanie.

K vlastnostiam

Productos en la categoria