.

.

Atemou Prechodné Držadlo 4-Krok Zábradlia Zapadá 1 alebo 4 Kroky Black Schodisko Železničnej Kované Železné Zábradlie s Inštaláciou Súpravy madlá pre Vnútorné Vonkajšie Kroky (4 Nohy, Black)

Atemou Prechodné Držadlo 4-Krok Zábradlia Zapadá 1 alebo 4 Kroky Black Schodisko Železničnej Kované Železné Zábradlie s Inštaláciou

hodnotenie:

€ 23.77
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

【Robustnosti Zábradlia] vyzýva-Naše zábradlia sú vyrobené z liatiny, heavy-duty oceľové konštrukcie, veľmi silné, bezpečné, stabilné a krásne, dosť zabezpečiť rovnováhu a predchádzať zakopnutia.Obe strany zábradlia schodiska sú zakrivené, povrch je hladký a nebolí ruky, a grip je pohodlné.je to krásne tvarované s výrazným textúra kovu.Ťažká bar pre zaťaženie nad 400 libier. 【Zapadá 1 ALEBO 4 Kroky madlo Design] vyzývaTo je vhodné, 1 alebo 4 kroky, zábradlia, a vhodný aj na úrovni povrchu , všetky druhy rôznych schody.Držadlo dĺžka : 48 Palca, podpora výška stĺpika : 39 Inch/100 cm,v Strede železničnej dĺžka : 36 Cm/92 cm. 【Kované Železné Zábradlie] vyzýva - Schodiskové zábradlia sú vyrobené zo železa.Pomocou real železa techniky, zváracích technológií, povrch je na vysokej teploty, pečenie farby namiesto spray paint, krásna, Vysoká tvrdosť, odolnosť proti nárazom,odolný, odolný proti poveternostným vplyvom a korózii odolné.Výtvarné spracovanie a silné nosnosti.Najmenej desať rokov. 【Jednoduchá Inštalácia 3. Murivo skrutka inštalácie; 4. Kľúč stanovenie) môžete inštalovať doplnky podľa vašich potrieb.Máme rozšírenie skrutky, samorezných skrutiek, kľúče a vrtákov. 【Dizajn a Aplikácie] vyzýva-Priateľský Dizajn pre starých, deti, zdravotne postihnutých, po-chirurgia ľudí a tak ďalej.Robustný schodisko železničnej slúži ako podpora na pomoc ľuďom dostať sa hore a dole po schodoch ľahko a bezpečne.Tento moderný krytý vonkajšie madlá môže byť inštalovaný na krokov a schodisko na terasu, balkón, verandu, záhradu, obytné budovy, obchodné kancelárska budova, hotel, garáž atď.Je ideálny na miesta, kde nie je možné pripevniť na stenu alebo budovy.Veľkosť : 4 Nohy | Farba : Čierna.

K vlastnostiam

Productos en la categoria