.

.

NatraBio Detské Studenej & Chrípka Úľavu Homeopatickej Medicíne | Deti a Dojčatá 4 Mesiace & Starší | Žiadny Cukor, Žiadne Vedľajšie Účinky & Non-Ospalosť | 1 Fl. Oz.

NatraBio Detské Studenej & Chrípka Úľavu Homeopatickej Medicíne | Deti a Dojčatá 4 Mesiace & Starší | Žiadny Cukor, Žiadne Vedľajšie

hodnotenie:

€ 34.02
Dostupnosť
Produkt je k dispozícii

Rez Studený : Môžu pomôcť dočasne zmierniť preťaženie, bolesť hrdla, nevoľnosť, kýchanie, bolesti žiadny cukor, alkohol, umelé farby, alebo chuťou.Non-Ospalosť Vzorca : Zmierňuje prechladnutie a chrípka príznaky bez ospalosť alebo časté vedľajšie účinky.Deti Studenej Neaktívny : Kyselina Citrónová, Glycerín, Čistená Voda, Sodium Benzoate. *Tento homeopatický prípravok je založený na tradičných homeopatickej praxe a teórie.FDA nemá hodnotené tento produkt a nie sú známe vedecké dôkazy na podporu homeopatia ako efektívne. *Založené výlučne na referencie od homeopatické Materia Medica, HPUS a literatúry.Viac ako 40 rokov, Natra Bio bol spáchaný na vaše zdravie a zdravie vašej rodiny s homeopatické lieky vyrobené z prírody najlepších ingrediencií.Veríme, že homeopatia poskytuje jeden z najviac jednoduché a účinné metódy na liečbu drobné podmienky a udržanie dobrého zdravia.Na Natra Bio, kvalita a čistota sú medzi našich najvyšších priorít.Môžete spávať s vedomím, každý z našich výrobkov je formulované a vyrábané na OTC homeopatické normy.

K vlastnostiam

Productos en la categoria